Kõnelejad

 

Joona Toivanen

EELK Tartu Maarja koguduse õpetaja ja Soome Luterliku Evangeeliumiühenduse misjonär. Joona on sündinud Soomes, kuid elab Eestis alates 2005. aastast. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli usuteaduskonna ning teenib alates 2012. aastast Tartu Maarja kogudust.

 

 

 

Kristjan Luhamets

EELK Tartu Pauluse koguduse õpetaja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli usuteaduskonna ning oli aastatel 2006-2012 EELK Kambja koguduse õpetaja. Seejärel suundus Tartu Pauluse kogudusse abiõpetajaks ning 2017 valiti ta koguduse õpetajaks.

 

 

 

Andrus Mõttus

EELK Kambja koguduse õpetaja ja EELK kantsler. Ta on töötanud ka ettevõtja ning koolijuhina. Andrus Mõttus on õppinud Eesti Maaülikoolis majandust ja Tartu Ülikoolis kehakultuuri. Usuteadust õppis Tartu Teoloogia Akadeemias. Alates 2012. aastast on Andrus Mõttus Kambja koguduse õpetaja. 2017 valiti ta ka EELK konsistooriumi kantsleriks.

 

 

Urmas Saupõld

EELK Usuteaduse Instituudi üliõpilane. Lisaks töötab ta autosõiduõpetajana autokoolis OÜ Autosõit. Varem on ta olnud ka päästetöötaja. Ta on õppinud usuteadust Kõrgemas Usuteaduslikus Seminaris ning nüüd jätkab õpinguid Usuteaduse Instituudis.

 

 

 

Arno Lehtsaar

Noorteliikumise Uus Generatsioon üks eestvedajatest Eestis. Sellepärast on Arnole eriti südamelähedane koolides tegutsevate kristlastest palvegruppide toetamine. Arno on Tartu Kolgata baptistikoguduse liige.

 

 

Robert Bunder

EELK Tartu Pauluse koguduse noortejuht. Ta õpib Tartu Ülikooli usuteaduskonnas teoloogiat. Lisaks on ta EELK esindaja Eesti Kirikute Nõukogu Noortetöö Nõukogus.