Paneel

Kas sul on mõni küsimus, mida ei julge ise kõva häälega küsida ….. või ei tea kelle käest küsida ……. JäPel on selleks võimalus. Reede õhtul toimub paneelvestlus, kus oma ala asjatundjad proovivad vastata kõikidele küsimustele. Küsimusi saab esitada eelnevate päevade ajal. Selle tarbeks pannakse üles kast, kuhu saab oma küsimused anonüümselt jätta. Küsimused kogub kokku ja esitab paneelile Hanna Maria Salong.

Küsimusi võib esitada kõige kohta – Jumal, kirik, usk, elu, haigused, tervis (ka vaimne), psühholoogia, seksuaalsus jne.

Küsimustele vastavad:

Karmen Maikalu on koolipsühholoog, pereterapeut, koolitaja. “On suur rõõm, et saan oma töös olla noortele toeks ja abiks. Kogen igapäevaselt, kuidas noored inimesed mind inspireerivad, õpetavad, üllatavad ja rõõmustavad”.

Kadre Arikainen on hunt kriimsilm- meedik, noortejuht ja misjonikeskuse sekretär.

Pia Ruotsala on EELK Perekeskuse juhataja; vaimulik, terapeut, sotsiaalpedagoog ja misjonär, kes töötab igapäevaselt noorte ja peredega aidates neil lahendada muresid. ”Noored on meie tulevik ja seepärast on noorte küsimused ja heaolu väga olulised! Minu kutsumus on olnud toetada lapsi ja noori ning mu esimeses töökohas koguduse noorsotöö juhina keskendusin paljustki noorte hingehoiule ja jõustamisele. Suur au ja rõõm on osaleda selles paneelis -ootan põnevusega”

Joona Toivonen on pärit Soomest ning lapsepõlve veetnud Tansaanias. Tema vanemad olid seal misjonärid ning tema isa vanemad omakorda misjonärid Namiibias. Eestisse tuli ta esimest korda aastal 2005 ülikooli õppima ning tänaseks töötab vaimulikuna Tartus.